FOTOSESIJU CENAS

PORTRETS – 50EUR

ILGUMS – 15min

CENĀ IETILPST:

 • Fotogrāfa darbs.
 • Studijas īre.
 • 1 profesionāli apstrādāta un retušēta bilde drukas kvalitātē, kā arī samazinātā formātā, kas piemērots lietošanai internetā, tiks nosūtīta Jums uz Jūsu epastu.

✍🏻 Lai rezervētu datumu, jāveic iemaksa 25EUR apmērā. *

MAZĀ FOTOSESIJA STUDIJĀ – 175EUR 🌿💄

ILGUMS – 30min

CENĀ IETILPST:

 • Fotogrāfa darbs.
 • Studijas īre.
 • 10 profesionāli apstrādātas un retušētas fotosesijas bildes drukas kvalitātē, kā arī samazinātā formātā, kas piemērots bilžu apskatei datorā un lietošanai internetā, tiks nosūtītas Jums uz Jūsu epastu.

🌿 Mazā fotosesija paredzēta līdz 3 cilvēkiem fotosesijā, ģimenei ar bērniem – līdz 5 cilvēkiem fotosesijā.

Ja nepieciešams ilgāks laiks, klāt nāk papildu maksa 150EUR/h apmērā.

💄 Piesakot fotosesiju ar stilista pakalpojumiem, nāk klāt papildus samaksa par studijas telpu aizņemšanu 25EUR/h apmērā.

✍🏻 Lai rezervētu fotosesijas datumu, jāveic iemaksa 25EUR apmērā. Lai rezervētu stilista pakalpojumus fotosesijai, jāveic iemaksa 25EUR apmērā. *


INDIVIDUĀLĀ / ĢIMENES / BĒRNU / DRAUGU / PUNČA FOTOSESIJA
FOTOSESIJA STUDIJĀ – 250EUR 🌿⏰

ILGUMS – 1h

CENĀ IETILPST:

 • Fotogrāfa darbs.
 • Studijas īre.
 • 25 profesionāli apstrādātas un retušētas fotosesijas bildes drukas kvalitātē, kā arī samazinātā formātā, kas piemērots bilžu apskatei datorā un lietošanai internetā, tiks nosūtītas Jums uz Jūsu epastu.

Ilgākas sesijas gadījumā klāt nāk papildu maksa 150EUR/h apmērā.

🌿 Cena spēkā līdz 3 cilvēkiem fotosesijā, ģimenēm ar bērniem – līdz 5 cilvēkiem fotosesijā. Ja cilvēku ir vairāk, klāt nāk papildu maksa 20EUR/h par cilvēku.

⏰ Ja fotosesijai pieteikti stilista pakalpojumi un, pucējoties, gatavojoties, utt., nepieciešams ilgāks laiks par 1 stundu, nāk klāt papildu samaksa par studijas telpu aizņemšanu 25EUR/h apmērā.

✍🏻 Lai rezervētu fotosesijas datumu, jāveic iemaksa 50EUR apmērā. Lai rezervētu stilista pakalpojumus fotosesijai, jāveic iemaksa 25EUR apmērā. *

FOTOSESIJA ĀRPUS STUDIJAS – 300EUR🌿⏰

VIETA – Jūsu mājas / brīvā daba (Rīga un līdz 25km no Rīgas, tālāku braucienu gadījumā fotosesijas cena un ceļa izdevumi tiek precizēti individuāli)

ILGUMS – 1h

CENĀ IETILPST:

 • Fotogrāfa darbs.
 • 25-35 profesionāli apstrādātas un retušētas portretu un noskaņu bildes drukas kvalitātē, kā arī samazinātā formātā, kas piemērots bilžu apskatei datorā un lietošanai internetā, tiks nosūtītas Jums uz Jūsu epastu.

Cenā neietilpst ceļa izdevumi un autostāvvietas apmaksa.

Ilgākas sesijas gadījumā klāt nāk papildu maksa 150EUR/h apmērā.

🌿 Cena spēkā līdz 3 cilvēkiem fotosesijā, ģimenēm ar bērniem – līdz 5 cilvēkiem fotosesijā. Ja cilvēku ir vairāk, klāt nāk papildu maksa 20EUR/h par cilvēku.

⏰ Ja fotosesijai pieteikti stilista pakalpojumi un, pucējoties, gatavojoties, utt., nepieciešams ilgāks laiks par 1 stundu, nāk klāt samaksa 25EUR/h apmērā par papildu laiku.

✍🏻 Lai rezervētu fotosesijas datumu, jāveic iemaksa 50EUR apmērā. Lai rezervētu stilista pakalpojumus fotosesijai, jāveic iemaksa 25EUR apmērā. *


Fotosesijām iespējams pieteikt STILISTA PAKALPOJUMUS (MAKE UP + MATU SAKĀRTOJUMS)💄

🌿 Cena par stilista pakalpojumiem, sākot no 65EUR.

Stilista pakalpojumu izmaksas fotosesijai tiek aprēķinātas individuāli atkarībā no pucējamo cilvēku skaita, vēlmēm un pasākuma ilguma.


#GLAM FOTOSESIJA – 500 EUR ✨

VIETA – Studija

ILGUMS – 2.5-3h

MAKEUP & MATU SAKĀRTOJUMS – Stiliste parūpēsies par Tavu make-up & matu sakārtojumu, kā arī noskaņu un sajūtu dažādībai pamainīs to fotosesijas gaitā.

PROCESA REZULTĀTĀ SAŅEMSI – praktiskus padomus un ieteikumus grima un matu sakārtojuma veidošanā, kā arī 25 profesionāli retušētas fotosesijas bildes drukas kvalitātē un web formātā.

✨ Vairāk par fotosesiju – #GLAM

✍🏻 Lai rezervētu datumu #GLAM fotosesijai, jāveic iemaksa 100EUR apmērā.*


#summerGLAM FOTOSESIJA – 550 EUR ✨

LAIKS & VIETA – saullēkti un saulrieti brīvā dabā Rīgā, Mārupē, Jūrmalā

ILGUMS – 2.5-3h

MAKEUP & MATU SAKĀRTOJUMS – Stiliste parūpēsies par Tavu make-up & matu sakārtojumu, kā arī veiks nepieciešamos uzlabojumus fotosesijas gaitā.

PROCESA REZULTĀTĀ SAŅEMSI – praktiskus padomus un ieteikumus grima un matu sakārtojuma veidošanā, kā arī 25-35 profesionāli retušētas fotosesijas bildes drukas kvalitātē un web formātā.

✨ Vairāk par fotosesiju – #summerGLAM

✍🏻 Lai rezervētu datumu #summerGLAM fotosesijai, jāveic iemaksa 100EUR apmērā. *


#ANOTHERYOU FOTOSESIJA – 600EUR 💫

VIETA – Studija

ILGUMS – 4h

MAKEUP & MATU SAKĀRTOJUMS – Stiliste parūpēsies par Tavu make-up & matu sakārtojumu, un izveidos Tev vairākus vizuālos tēlus.

PROCESA REZULTĀTĀ SAŅEMSI – praktiskus padomus un ieteikumus grima un matu sakārtojuma veidošanā, kā arī 25 profesionāli retušētas fotosesijas bildes ierakstītas flash atmiņā un “moodboard” ar 9 fotosesijas bildēm.

💫 Vairāk par fotosesiju – #ANOTHERYOU

✍🏻 Lai rezervētu datumu #ANOTHERYOU fotosesijai, jāveic iemaksa 100EUR apmērā. *


* Iemaksa attiecas uz konkrēto fotosesiju noteiktā datumā. Ja fotosesiju nepieciešams pārcelt – saglabājot iemaksu, to var pārcelt par to brīdinot vismaz 1 nedēļu iepriekš. Ja līdz fotosesijai palikusi mazāk kā nedēļa un vēlaties to atcelt vai pārcelt, veiktā rezervācijas iemaksa netiek atmaksāta.

Norēķins par fotosesijām un dāvanu kartēm notiek ar pārskaitījumu uz bankas kontu pēc rēķina izsniegšanas.

Par attālākām fotosesijām cena tiek aprēķināta individuāli.

Fotosesijas notiek pēc iepriekšēja pieraksta.