CENAS

PORTRETS – 50EUR

ILGUMS – 15min

CENĀ IETILPST:

 • Fotogrāfa darbs.
 • Studijas īre.
 • 1 profesionāli apstrādāta un retušēta bilde drukas kvalitātē, kā arī samazinātā formātā, kas piemērots lietošanai internetā, tiks nosūtīta Jums uz Jūsu epastu.
MAZĀ FOTOSESIJA STUDIJĀ – 175EUR 🌿💄

ILGUMS – 30min

CENĀ IETILPST:

 • Fotogrāfa darbs.
 • Studijas īre.
 • 10 profesionāli apstrādātas un retušētas fotosesijas bildes drukas kvalitātē, kā arī samazinātā formātā, kas piemērots bilžu apskatei datorā un lietošanai internetā, tiks nosūtītas Jums uz Jūsu epastu.

🌿 Mazā fotosesija paredzēta līdz 3 cilvēkiem fotosesijā, ģimenei ar bērniem – līdz 5 cilvēkiem fotosesijā.

Ja nepieciešams ilgāks laiks, klāt nāk papildu maksa 125EUR/h apmērā.

💄 Piesakot fotosesiju ar stilista pakalpojumiem, nāk klāt papildus samaksa par studijas telpu aizņemšanu 25EUR/h apmērā.


INDIVIDUĀLĀ / ĢIMENES / BĒRNU / DRAUGU / PUNČA FOTOSESIJA
FOTOSESIJA STUDIJĀ – 250EUR 🌿⏰

ILGUMS – 1h

CENĀ IETILPST:

 • Fotogrāfa darbs.
 • Studijas īre.
 • 25 profesionāli apstrādātas un retušētas fotosesijas bildes drukas kvalitātē, kā arī samazinātā formātā, kas piemērots bilžu apskatei datorā un lietošanai internetā, tiks nosūtītas Jums uz Jūsu epastu.

Ilgākas sesijas gadījumā klāt nāk papildu maksa 125EUR/h apmērā.

🌿 Cena spēkā līdz 3 cilvēkiem fotosesijā, ģimenēm ar bērniem – līdz 5 cilvēkiem fotosesijā. Ja cilvēku ir vairāk, klāt nāk papildu maksa 20EUR/h par cilvēku.

⏰ Ja studijā pucējoties, gatavojoties, utt., nepieciešams ilgāks laiks, nāk klāt papildu samaksa par studijas telpu aizņemšanu 25EUR/h apmērā.

FOTOSESIJA ĀRPUS STUDIJAS – 300EUR🌿💄

VIETA – Jūsu mājas / brīvā daba (Rīga un līdz 25km no Rīgas, tālāku braucienu gadījumā fotosesijas cena un ceļa izdevumi tiek precizēti individuāli)

ILGUMS – 1h

CENĀ IETILPST:

 • Fotogrāfa darbs.
 • 30-40 profesionāli apstrādātas un retušētas portretu un noskaņu bildes drukas kvalitātē, kā arī samazinātā formātā, kas piemērots bilžu apskatei datorā un lietošanai internetā, tiks nosūtītas Jums uz Jūsu epastu.

Cenā neietilpst autostāvvietas apmaksa.

Ilgākas sesijas gadījumā klāt nāk papildu maksa 125EUR/h apmērā.

🌿 Cena spēkā līdz 3 cilvēkiem fotosesijā, ģimenēm ar bērniem – līdz 5 cilvēkiem fotosesijā. Ja cilvēku ir vairāk, klāt nāk papildu maksa 20EUR/h par cilvēku.

💄 Piesakot fotosesiju ar stilista pakalpojumiem, nāk klāt samaksa 25EUR/h apmērā par papildu laiku.


Fotosesijām iespējams pieteikt STILISTA PAKALPOJUMUS (MAKE UP + MATU SAKĀRTOJUMS)💄

🌿 Cena par stilista pakalpojumiem, sākot no 65EUR.

Stilista pakalpojumu izmaksas fotosesijai tiek aprēķinātas individuāli atkarībā no pucējamo cilvēku skaita, vēlmēm un pasākuma ilguma.


#GLAM FOTOSESIJA – 500 EUR ✨

VIETA – Studija

ILGUMS – 2.5-3h

MAKEUP & MATU SAKĀRTOJUMS – Stiliste parūpēsies par Tavu make-up & matu sakārtojumu, kā arī noskaņu un sajūtu dažādībai pamainīs to fotosesijas gaitā.

PROCESA REZULTĀTĀ SAŅEMSI – praktiskus padomus un ieteikumus grima un matu sakārtojuma veidošanā, kā arī 25 profesionāli retušētas fotosesijas bildes drukas kvalitātē un web formātā.

✨ Vairāk par fotosesiju – #GLAM


#summerGLAM FOTOSESIJA – 550 EUR ✨

LAIKS & VIETA – saullēkti un saulrieti brīvā dabā Rīgā, Mārupē, Jūrmalā

ILGUMS – 2.5-3h

MAKEUP & MATU SAKĀRTOJUMS – Stiliste parūpēsies par Tavu make-up & matu sakārtojumu, kā arī veiks nepieciešamos uzlabojumus fotosesijas gaitā.

PROCESA REZULTĀTĀ SAŅEMSI – praktiskus padomus un ieteikumus grima un matu sakārtojuma veidošanā, kā arī 25-35 profesionāli retušētas fotosesijas bildes drukas kvalitātē un web formātā.

✨ Vairāk par fotosesiju – #summerGLAM


#ANOTHERYOU FOTOSESIJA – 600EUR 💫

VIETA – Studija

ILGUMS – 4h

MAKEUP & MATU SAKĀRTOJUMS – Stiliste parūpēsies par Tavu make-up & matu sakārtojumu, un izveidos Tev vairākus vizuālos tēlus.

PROCESA REZULTĀTĀ SAŅEMSI – praktiskus padomus un ieteikumus grima un matu sakārtojuma veidošanā, kā arī 25 profesionāli retušētas fotosesijas bildes ierakstītas flash atmiņā un “moodboard” ar 9 fotosesijas bildēm.

💫 Vairāk par fotosesiju – #ANOTHERYOU


Norēķins par fotosesijām un dāvanu kartēm notiek ar pārskaitījumu uz bankas kontu pēc rēķina izsniegšanas.

Par attālākām fotosesijām cena tiek aprēķināta individuāli.

Fotosesijas notiek pēc iepriekšēja pieraksta.

Cenrādis spēkā fotosesijām 2023. gadā.