Fotostudija

 

Laipni lūgti mūsu studijā!

Fotostudiju centāmies iekārtot pēc iespējas mājīgāk, lai Jūs un arī mēs justos tajā ērti.

Mūsu rīcībā ir profesionāla fototehnika un gaismu komplekti studijas darbam un izbraukuma sesijām. Fotostudijas fotosesijās izmantojam klasiskos fonus baltā, melnā, pelēkā un zemes toņos. Papildus ir pieejams arī zaļais key matte (video filmēšanas) fons. Dažādām nokrāsām lietojam studijas gaismu krāsainos filtrus. Gaisīguma efekta iegūšanai mēdzam izmantot arī vēja ventilatoru, savukārt noteiktas noskaņas piešķiršanai lietā var tikt likti fotostudijas aksesuāri.

Pilnvērtīgai fotosesijai obligāti iesakām izmantot arī stilista pakalpojumus. Stilists izcels Jūsu skaistumu, uzklājot Jūsu tipam, vēlmēm un stilam atbilstošu make-up un izveidojot atbilstošu matu sakārtojumu, un piešķirs fotosesijai noteiktu noskaņu, ko fotosesijas gaitā, mainoties tērpam un stilam,  attiecīgi piekoriģēs.

Mūsu fotostudija atrodas tuvajā Pārdaugavā, Jelgavas ielā 36, starp jauno universitātes ēku un Riga Plaza iepirkšanās centru. Tā ir ērti pieejama gan ar sabiedrisko transportu, gan ar auto. Klientu ērtībām ir nodrošināta autostāvvieta ēkas sānos uz Buru ielas.